HABERLER
OYUN
YÜKLEME
FORUM
DESTEK
HESAP
Thierry Henry ...
Toplam 4 adet sonuctan sayfa başı 1 ile 4 arası kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetimin Dikkatine.. 176.Çaylakk

Yönetimin Dikkatine.. 176.Çaylakk

Biz Oyuncular Olarak Belli Başlı Sorunlarımızı Defalarca Dile Getirmemiz Sonucunda Net Bir Sonuç Alamadığımız İçin Tekrardan Toplu Bir Şekilde Dile Getirip Bu Sefer Oyun Yönetiminin Bu Konularla İlğilenilmesini Bizlere Yardımcı Olmasını İstiyorum.
    1-Fantom Adaletsiz Karşılaşmalar 15 m lik Hesabıma Rakip 215 m Geliyor Fantomdan Faydalanamıyoruz.
    2-Perilerin Gecede Çikması İsteniliyor Oyuncular Arasında Gündüz Çalışan Bir Kitle Olduğu İçin Perilerden Faydalanamıyor.
    3-T4 T5 Binek Malzemeleri Çok Abartıldiğından Dolayı Günde 4 Kez Çıkan Elfler Yetersiz Kalıyor.
    4-Lordların Süreleri Biraz Kısaltılmalı Bir Lordu 600 Dakika Yani 10 Saat Bekliyoruz Yetersiz Kalıyor.
    5-Etkinlikler Yetersiz Geliyor Ve Gereksiz Bir Çok Etkinliğin Kaldırılıp Daha Faydalı Etkinlikler Düzenlenmesi Gerekiyor.
    6-Küfür Hakaret Aşağılayıcı Konuşmalar Bihayli Üst Seviyede Bununla İlgili Oyun Yönetimi Etkili Bir Vazgeçirme Yöntemi Kullanmadığından Dolayı Herkez İstediği Gibi Küfredebiliyor Bu Edilen Küfürler Genel Olarak Diğer Oyuncuları Gereğinden Fazla Rahatsız Ediyor...

Cevap: Yönetimin Dikkatine.. 176.Çaylakk

Yönetim Ekibinden Net Bir Cevap Bekliyorum..

Ben haftalardır fantoma giremiyorum. Eskiden 21.30 da giriyordum 22.30 olmadan bitiriyor ve pc yi kapatıyordum. Şimdi hep mevcut oyuncu sayısı yetersiz uyarısı alıyorum. Bu yüzden de giremiyorum. O kadar çok söylendi, yazıldı, ama bir şey yapılmadı.

Yönetim Uyuyormu Kaç Seferdir Dile Getirdiğimiz Sorunlar Halen Çözülmedi..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks